RC0805FR-075K11L
MFR.Part #
RC0805FR-075K11L
JLCPCB Part #
C276311
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS