AC0603DR-07680KL
MFR.Part #
AC0603DR-07680KL
JLCPCB Part #
C227515
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS