RT2512BKD072K61L
MFR.Part #
RT2512BKD072K61L
JLCPCB Part #
C876723
Description
-55℃~+125℃ 2.61kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS