AF1210FR-07158KL
MFR.Part #
AF1210FR-07158KL
JLCPCB Part #
C2118700
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS