AA0603JR-073R9L
MFR.Part #
AA0603JR-073R9L
JLCPCB Part #
C2111240
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200V 3.9Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS