AC0402FR-7W6R8L
MFR.Part #
AC0402FR-7W6R8L
JLCPCB Part #
C20141826
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS