RT1210DRD07130RL
MFR.Part #
RT1210DRD07130RL
JLCPCB Part #
C2141400
Description
-55℃~+125℃ 130Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS