NKN200FR-73-1R5
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NKN200FR-73-1R5
JLCPCB Part #
C19488283
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-40℃~+200℃ 1.5Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS