AC0402FR-0752K3L
MFR.Part #
AC0402FR-0752K3L
JLCPCB Part #
C227130
Description
-55℃~+155℃ 50V 52.3kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS