RT2010DKE075K11L
MFR.Part #
RT2010DKE075K11L
JLCPCB Part #
C4272993
Description
-55℃~+125℃ 5.11kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS