AA0402DR-076K2L
MFR.Part #
AA0402DR-076K2L
JLCPCB Part #
C6486690
Description
-55℃~+155℃ 6.2kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS