AC0402FR-074R3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0402FR-074R3L
JLCPCB Part #
C227119
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 4.3Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS