AA2512JK-078M2L
MFR.Part #
AA2512JK-078M2L
JLCPCB Part #
C4217115
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2MΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS