SLR1TTE2102D
MFR.Part #
SLR1TTE2102D
JLCPCB Part #
C4183230
Description
-55℃~+180℃ 1W 21kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS