AA2010FK-07680RL
MFR.Part #
AA2010FK-07680RL
JLCPCB Part #
C4053504
Description
-55℃~+155℃ 680Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS