RE0603FRE071K54L
MFR.Part #
RE0603FRE071K54L
JLCPCB Part #
C6758293
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS