AHA50AFB-4K22
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA50AFB-4K22
JLCPCB Part #
C7071890
Package
Plugin
Description
4.22kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS