RC1218DK-0757R6L
MFR.Part #
RC1218DK-0757R6L
JLCPCB Part #
C1705279
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 57.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS