MFR100FTE52-86K6
MFR.Part #
MFR100FTE52-86K6
JLCPCB Part #
C1385410
Description
-55℃~+155℃ 1W 86.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS