AA1210JR-076M2L
MFR.Part #
AA1210JR-076M2L
JLCPCB Part #
C2120249
Description
-55℃~+155℃ 500mW 50V 6.2MΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS