AA1206JR-078M2L
MFR.Part #
AA1206JR-078M2L
JLCPCB Part #
C2116518
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50V 8.2MΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS