MFR200FRF52-332K
MFR.Part #
MFR200FRF52-332K
JLCPCB Part #
C3576484
Description
-55℃~+155℃ 2W 332kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS