AC0402JR-0751RL
MFR.Part #
AC0402JR-0751RL
JLCPCB Part #
C227391
Description
-55℃~+155℃ 50V 51Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS