AA1206FR-0756RL
MFR.Part #
AA1206FR-0756RL
JLCPCB Part #
C2136168
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 56Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS