AA1206FR-0748K7L
MFR.Part #
AA1206FR-0748K7L
JLCPCB Part #
C4212367
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS