AA1206FR-0728K7L
MFR.Part #
AA1206FR-0728K7L
JLCPCB Part #
C2114065
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 28.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS