YC124-FR-075R1L
MFR.Part #
YC124-FR-075R1L
JLCPCB Part #
C6939236
Description
4 5.1Ω 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS