AA0805JR-075R1L
MFR.Part #
AA0805JR-075R1L
JLCPCB Part #
C2099076
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 5.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS