RE1206DRE0742R2L
MFR.Part #
RE1206DRE0742R2L
JLCPCB Part #
C4169288
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS