AA0805JR-071M6L
MFR.Part #
AA0805JR-071M6L
JLCPCB Part #
C2100044
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS