AC1206FR-071R3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1206FR-071R3L
JLCPCB Part #
C229425
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS