P0805Y1002FBT
MFR.Part #
P0805Y1002FBT
JLCPCB Part #
C4165765
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount