AA1206FR-07162RL
MFR.Part #
AA1206FR-07162RL
JLCPCB Part #
C2114658
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 250mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS