Y16291K24600T9R
MFR.Part #
Y16291K24600T9R
JLCPCB Part #
C4105700
Description
-55℃~+150℃ 1.246kΩ 100mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS