RT0805BRE0730K9L
MFR.Part #
RT0805BRE0730K9L
JLCPCB Part #
C865976
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS