AA0603JR-07110KL
MFR.Part #
AA0603JR-07110KL
JLCPCB Part #
C2100851
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110kΩ 75V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS