HHV-25FB-52-169K
MFR.Part #
HHV-25FB-52-169K
JLCPCB Part #
C1388924
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS