AA0603FR-1330KL
MFR.Part #
AA0603FR-1330KL
JLCPCB Part #
C5542410
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS