MFR25SFBF52-5K6
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR25SFBF52-5K6
JLCPCB Part #
C1370774
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS