AA0402JR-07680RL
MFR.Part #
AA0402JR-07680RL
JLCPCB Part #
C4246242
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 680Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS