RC0805JR-134K7P
MFR.Part #
RC0805JR-134K7P
JLCPCB Part #
C6378807
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS