AA0201FR-0769K8L
MFR.Part #
AA0201FR-0769K8L
JLCPCB Part #
C2103127
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS