AA0201FR-0768KL
MFR.Part #
AA0201FR-0768KL
JLCPCB Part #
C2103053
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS