TM1081VMJ252RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
TM1081VMJ252RB
JLCPCB Part #
C399095
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
1000uF 13mm 25mm 35V 4000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS