TP3371VMF137RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
TP3371VMF137RB
JLCPCB Part #
C399090
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
10mm 13mm 330uF 35V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS