RK2281AMF202RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
RK2281AMF202RB
JLCPCB Part #
C398957
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10V 10mm 2000hrs@105℃ 20mm 2200uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS