TM2271EMD112RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
TM2271EMD112RB
JLCPCB Part #
C399075
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 25V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS