BZT52C7V5S
Extended
Manufacturer
XZT
MFR.Part #
BZT52C7V5S
JLCPCB Part #
C5805780
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 1uA@5V 200mW 7.5V 7V~7.9V 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS