BZT52B9V1S
Extended
Manufacturer
XZT
MFR.Part #
BZT52B9V1S
JLCPCB Part #
C5805749
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 15Ω 200mW 500nA@6.0V 8.92V~9.28V 9.1V SOD-323 Zener Diodes ROHS