XY-USB10.0-6.3
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
XY-USB10.0-6.3
JLCPCB Part #
C53133493
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5A 10mm 30V 4P 5,000 cycles Black Female Surface Mount, Right Angle Type-A USB 2.0 SMD USB Connectors ROHS